Салон еротичного

масажу

Працюєм 24/7

 

 Львів 

 

Контактний телефон

Тільки попереднє бронювання

 

+380663336636

 

Розрахунок готівкою

 

без Интима

21+

Масаж дівчині

Тільки жінка по справжньому знає, як доставити задоволення іншій Жінці. Тільки у нас найвправніші ніжні дівчата масажистки зроблять еротичний масаж для дівчини, доставивши незабутні відчуття, яскраві оргазми та чудовий настрій. Відчуйте себе справжньою королевою, довірте своє тіло нашим приголомшливим, прекрасним дівчатам, які знають толк в ласці і зроблять масаж дівчині самим запам'ятовувальним, яскравою подією.

На початку, Ви разом з нашої прекрасної спокусницею прийміть спільний душ, вона розслабить завдасть запашну піну на все Ваше тіло, на груди, проміжність, спину і сідниці. Потім Ви перейдете в королівські апартаменти, де займете прекрасне ложі і дозволите відбутися прекрасного дійства.

Масаж дівчині так само може робитися в чотири руки, Вас будуть масажувати дві богині насолод, і Ви будете парити в світ нірвани і задоволення. Ніжні пружні молоді тіла будуть масажувати Вас своїми сосками, ви відчуєте всю, саму відверту ніжність з їх боку, насолоджуйтеся цими прекрасними митями блаженства.

Кілька разів за час сеансу Ви будете відчувати найяскравіші екстази, Ваше тіло буде звиватися в солодких вибухах захоплення. Приходьте до нас, випробуйте найяскравіші еротичні почуття!