Салон еротичного

масажу

Працюєм 24/7

 

 Львів 

 

Контактний телефон

Тільки попереднє бронювання

 

+380663336636

 

Розрахунок готівкою

 

без Интима

21+

Фото еротичного масажу

Мені дуже сподобалося те якість сервісу, яке я зустрів у Масажному салоні Аморейра. Дівчата - справжні красуні, богині й майстрині своєї справи. Я часто приходжу до них після роботи, сучасне життя стає все важче, гроші дістаються нелегко, але маючи таке натхнення як королівський масаж, який я тут отримую, ніжності і ласки, яку мені дарують майстрині салону, життя стає прекрасною, цікавою пригодою і заповнюється задоволенням.

Це масажний салон для справжніх чоловіків. Справжні леді роблять масаж професійно, на початку, розминаючи все тіло, розслабляючи кожен м'яз і налаштовуючи на плавний позитивний настрій лікувального масажу. Кожен м'яз розслабляється, зцілюється, і все тіло отримує заряд здоров'я. Особливо мене раніше турбували болі в зоні шиї і попереку, але дівчата дійсно зцілили мене, тепер я відчуваю тільки легкість і силу! До речі, на фото масаж робиться в нижній білизні, в реальності все відбувається зовсім без одягу, що дуже збуджує.

Коли дівчата переходять до власне еротичного масажу, я відчуваю прилив енергії, легкості, бадьорості, сили, збудження. Своїми ідеальними пружними тілами дівчата роблять такий масаж, що просто забуваєш про все на світі! Тільки уявіть, пружні груди які ковзають по Вашому тілу і сосками які  робдять ніжний стимулюючий масаж... Або своїми сідничками дівчина розминає Вашу спину, живіт, стегна... Словом, краще задоволення, яке можна отримати - це масажний салон Аморейра, прекрасні дівчата, які володіють різними техніками масажу, затишний інтер'єр, насолоду від еротичного масажу, яке не можна порівняти більше ні з чим. Тепер я постійний клієнт салону.